Cestovní agentura PRADĚD

 

Prodáváme letenky společnosti KRÁLOVNA

 

 

Přijímáme benefity společnosti
Benefity Management s.r.o.


 

Podmínky uplatnění objednávek
a karet najdete zde.

 


 

Zajišťujeme parkování na parkovišti GOparking v Praze.

 

Uvedené ceny jsou pohyblivé
a zobrazená cena se může
kdykoliv změnit.

Pro aktuální informaci o ceně nás prosím kontaktujte
na tel. 583 411 083 nebo 583 455 596
nebo případně zašlete 
nezávazanou rezervaci.

 

Otevírací doba provozovny:

pondělí - pátek

09.00 - 12.00    14.00 - 17.00 hod.

sobota a neděle

zavřeno

50000000
ID: 318679

Barcelona od A do Z a Montserrat ***

Termín: 26.05. (St) - 30.05. (Ne) 2021

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus PRG

Strava: Polopenze

Cena: 6 590 Kč

Program
1. den
Odjezd z ČR, přes Německo, Francii.
2. den
Ráno příjezd na pobřeží Costa Brava. Individuální program u moře. Nocleh.
3. den
Barcelona – hlavní město Katalánska: zastávka  u nejvelkolepějšího díla  geniálního  architekta A. Gaudího – chrámu Sagrada Familia, který se stal symbolem celé metropole. Uvidíte i další  Gaudího stavby, které tvoří neopakovatelný, unikátní styl městské architektury a každého návštěvníka okouzlí a unesou do říše fantazie. Parc Güell – zahradní město, nejbarvitější dílo A. Gaudího. Poté odjezd na  „ Zubatou horu“ (Mont serrat), která  je velkolepým místem pro nejuctívanější areál Katalánska, benediktinský klášter Montserrat obklopený kaplemi a jeskyněmi poustevníků. Budete mít možnost vidět i malou sošku La Moreneta, která  je duší Montserratu, známá jako  černá madona. Návrat do Barcelony – okružní jízda se zastávkami: mohutný standion Camp Nou  FC Barcelona – největší evropský fotbalový stadion, který je domovem fotbalového klubu FC Barcelona, Miroův  park, Plaça d´Espaňa se známou fontánou Font Mágica, Národní palác, Pueblo Espaňol. Vrch Montjuïc s množstvím uměleckých galerií a muzeí, na jehož  vrcholu leží  hrad,  ze kterého je jedinečný výhled na metropoli. Atrakcí je hlavně olympijský stadion, který byl v roce 1992 dějištěm letních olympijských her. Nocleh.
4. den
Barcelona – prohlídka historického centra začne na  Plaça de Catalunya. Poté se vydáte do Barri Gótic (Gotické čtvrti), nejstarší části města,  která je skutečným srdcem Barcelony. Je tvořena souborem staveb  z dob jejího největšího rozkvětu s mnoha krásnými starými domy, kamennými městskými paláci, prastarými kostely a kaplemi. Protíná ji spleť uzounkých klikatých  uliček, které oživují pouliční hudebníci jako sóloví houslisté, kytaristé, či zpěváci. Dominantou je nádherná   katedrála svaté Eulálie. Dále uvidíte jeden z nejstarších kostelů ve městě  Kostel sv. Anny, kanovnické domy,  kapli sv. Agáty, Archiv koruny  Aragónské . Na náměstí  Plaça Rei (Královo  náměstí)  spatříte Královský palác, kde Isabela Kastilská a Ferdinand Aragonský přijali Kolumba po jeho prvním návratu z Ameriky.  Poblíž se nalézá  Casa de la Ciutat a palác Generalitat a jedno z nejhezčích a nejrušnějších  náměstí v Barceloně Plaça Reial (Královské náměstí) s palmami. Projdete se po  nejslavnější barcelonské třídě Las Ramblas, která  má úžasnou atmosféru, je zde rušno po celý den, zvláště po večerech.  Na každém kroku potkáte různé pouliční umělce, živé sochy v těch nejoriginálnějších kostýmech a pózách, pouliční hudebníky, klauny nebo žongléry. Mezi tím vším se nacházejí obchůdky se suvenýry,  stánky s ptáky v klecích, kiosky s knihami, barevná květinářství či  množství kaváren a restaurací. Navštívíte také  známou obrovskou  secesní tržnici  „La Boquería“ a uvidíte slavnou barcelonskou operu Gran Teatre del Liceu.  Prohlídka vás zavede i  do přístavu, na jehož začátku se tyčí majestátní sloup Kryštofa Kolumba. Zajímavé jsou  středověké loděnice Les Drassanes, ve kterých  nyní sídlí Námořní muzeum. Tyto královské suché doky představují nejobsáhlejší dochovaný středověký komplex svého druhu na světě. Poté osobní volno k návštěvě muzeí či nákupům. V Port Vell se můžete se projít po elegantní přístavní promenádě, na jejíž konci stojí Maremagnum, rozsáhlý komplex restaurací, obchodů a největšího evropského podmořského akvária, které stojí rozhodně za návštěvu. Nabízí 22 obřích akvárií a  efektní expozici s hlavním tunelem pod vodou dlouhým 80 metrů a chlubí se počtem přes 11 tisíc mořských živočichů v šesti milionech litrů vody. Večer odjezd.
5. den
Návrat do ČR.
Doprava autokarem - odjezdová místa (Trasa A)
Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Příplatek 150 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov
Příplatek 250 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov
Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice
CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.
Cena zahrnuje
2 x ubytování v hotelu*** s polopenzí
dopravu moderním klimatizovaným autokarem
průvodce, zákonné pojištění CK, DPH
Cena nezahrnuje
vstupy a místní taxy
samostatné ubytování 1 osoby na vícelůžkovém pokoji na přání klienta: 2.500 Kč (připočítává se k ceně 2 lůžkového pokoje). Tyto pokoje jsou pouze na vyžádání !
Rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 200 Kč na osobu
26.05. (St) - 30.05. (Ne) 2021 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba ve 3 lůžkovém pokoji další typy pokojů
Polopenze
Autobus PRG
-First minute6 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoBarcelona
HotelBarcelona od A do Z a Montserrat
Osoba ve 3 lůžkovém pokoji
Termín26.05.2021 - 30.05.2021
DopravaAutobus PRG
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: WISNAR groupe mondiale s.r.o. IČO: 6514316
Vytvářím objednávku...